AllaMagic
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AllaMagic

This is the forum about spells, magic and miracles. Tai forumas apie burtus, magiją ir stebuklus.
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Visų mergaičių svajonių kambarys.

Go down 
2 posters
AutoriusPranešimas
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeTr. 09 12 2007, 17:33

Ashley atsidarė kambario duris, įėjo į kambarį ir uždarė duris, bei pati sau panosėje subambėjo:
-Fee.... kokia čia netvarka, visi daugtai begalo seni, ir dar voratinkliaias apeje...
Ir netrukus Ashley ėmėsi darbo.
ji pamatė seną sukriošusį krėslą, ir sušuko į jį žiūrėdama:
-Timbor!!!
ir senas sukriošes krėslas pavirto nuostabiu raudonu krėslu, taip Ashley padarė nuostabų kambarį, ant žemės atsirado daug gražiai iždėliotu pagalviu, didelė graži lempa, nuostabus lokio kailio kilimas, stalelis ant kurio daug saldumynų, ir begalybe visokių gražių daiktų...
Ashley nudžiugusi, kad jai viskas kuo puikiausiai pavyko ji sumastė dar viena planelį ir pradėjo mastyti...
Mmmm. kadangi išėjo toks idommus kambarys, ir labai jau mergaitiškas, manau padarysiu čia mergaičiu svajonių kambarį, mes čia galėsim susitikt, atsigert arbatėlės, pavalgyti saldainuku ir bebėjo pakalbėsim apie savo svajones ir visa kita... Puiki mintis reikia pakabinti ant duru skelbima.
Ir Ashley nieko nelaugdama iš kišenės išsitraukė pargamentą, pasiėmė pliunksna ir ėmė rašyti skelbima:
                         Sveikos mergaitės!!!
                  Aš padariau mums nuostabū kambarį,
                  kuriame galime lankytis mes visos.
                  Čia mes kalbėsim apie savo svajones, norus, mokslus,
                 bei kitus jūsų pageidaujamus dalykus.
                Atsigersime arbatėlės, pavalgisim sausainuku,  
                vienu žodžiu, puikiai praleisime laiką. 
               Kas tik norėsit čia užsukti praneškit man...
             Tikiuosi kad jums čia patiks ir, kad čia dažnai susitiksime.
                                        Iki pasymatimo Ashley.

Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:34

Sveikute Smile
Mano pirmutine svajon : Kaip noreciau Ledu... santa Very Happy
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:37

O labas Snaige malonu tave matyti, nori ledų gerai tuoj bus Ashley pasiemė lazdelę parodė i kaškokį akmenuką ir sušuko:
-Timbor... ir akmenukas staiga pavirto dviejom didelėm, labai skaniom ledų porcijomis.
Ashley atsisėdo ant spalvotų pagalvėlių kurios buvo ratuku sudėtos ant žemės padėjo ledus ir tarė:
-Snaige eikš prisėsk pasikalbėsim...
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:41

Snaigei buvo malonu matyti tokia gardzia porcija ledu,tik deja ji sirguliavo ir nedriso ju paragauti kad visai nesusirktu.
-Aciu bet gal kita karta Smile
Ir issibure sau puodeli karstos arbatos Smile
-Tai apie ka norejai pasikalbeti? paklauseji Ashles
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:46

Ashley pažvelgė į Snaige ir pamanė. Matyt serga.ir tarė:
-Na va, kadangi nevalgai ledų imk štai šokoladinės varlytės, turėtu tikti prie arbatos.
Na net neisivaizduojiu apie ką galėtumėm pakalbėti, gal tu norėtum kanors man papasakoti...
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:51

na net nezinau gal pakalbam apie sia mokykla Smile ka tu apie ja manai? Smile
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 17:56

Ashley pamastė...hmmmir tarė:
-Na čia esu dar gana nedaug laiko, bet apie ją daug ką žinau nes čia mokinukus mokė mano tėveliai. o dabar ir aš čia jus mokau. O kaip tau??? ar čia patinka? jau susiradai draugų???
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 18:03

Na tiap.kelias Smile mokykla kaip ir visos kitos mokyklos Very Happy net nezinau ka daugiau api pasakyti.
Tada ji issibure lekstute sausainiu su sokolado gabaliukais.
- vaisinkis
pasiule ji
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimePir. 09 17 2007, 18:06

Ashley nusišypsojo ir tarė:
-Ačiū Snaige. žinai man labai keista, man dar tik 19metų, o mane jau čia priėmė dirpti, juk taip pagalvojus aš dar jauna?? o gal ne??ir ji nusišypsojo.
Ka tu manai apie šios mokyklos mokytojus?
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeAntr. 09 18 2007, 19:59

Na manau kad mokytoju dirbt yra sunkus darbas bet kartu ir atsakingas, tad apie mokytojus esu tik geros nuomones Smile tu?
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeAntr. 09 18 2007, 21:30

Na net nežinau... Šiaip visi labai malonus ir geri, bet nesuvisais labai gerai sutariu...Na net nežinau kodėl, juk nesu jau tokia ir baisi...tiesa?
O tau užduosiu viena klausima, kadangi čia yra mergaičiu svajoniu kambarys tai ir klausimas bus susijes su tuom:
-Ar tu turi svajone?, na nenoriu būti įžuli, bet čia juk toks kambarys, na jei nenori nepasakok man...Bet tik tiek, kad čia yra kambarys už kurių sienų, tavo išsipasakotos svajonės niekada niekada neišeis...tikiuosi supratai mane?
ir Ashley nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeTr. 09 19 2007, 19:08

- Very Happy turiu svajone tik ji nera niekuo ipatinga,gal netgi kiek banali Smile tiesiog noriu kad visi mano pazystami ir artimieji butu laimingi ir su manimi ir be manes Smile
Ir Snaige nedrasiai nusisypsojo
-O tavo?
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeKv. 09 20 2007, 19:20

Ashley šiek tiek pamasčiusi tarė:
-Labai graži svajonė... Dauguma tavo amžiaus mergaičių svajoja apie nauda sau, o ne kitiems, o tavo tokios svajonės parodo, kad esi labai gera, draugiška, nuoširdi mergaitė.Ir išties, su tavimi labai lengva bendrauti aš su tavimi bendraudama jaučiuosi lyg bendraučiau su savo amžiaus jau nebe mergaite o visa moterimi ir Ashley nusišypsojo.
O mano svajonė, tai nežinau kokia tau pasirodis, bet aš pavizdžiui labai labai myliu vaikus, o įpač mažus vaikus.Tad ir mano svajonė yra susijusi su jais, labai noriu sukurti šeima,tikiuosi supratai apie ka aš...ir visada būti laiminga.
Bet kadangi dabar dirbu čia, šioje mokykloje tad ir nelabai lieka laiko tokiems norams-svajonėms. bet mane paguodžia tai, kad čia labai daug vaikų ir man čia manau tikrai nebus nuobodu.
Ir Ashley mintyse dar pamastė... keista, juk ji už mane vos neperpus jaunesnė, o su ja taip lengva bendrauti, ir aš jai viska išsipasakojiu... na ir keista. dar tokio dalyko nėra buve nutike....
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeKv. 09 20 2007, 19:56

-Tavo svajone taip pat nuostabi :0
Ir nebezinodama ka bepasakyti nusisypsojo Smile
Atgal į viršų Go down
Ashley Ahern
Mokytoja
Mokytoja
Ashley Ahern


Pranešimų skaičius : 148
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeSk. 09 23 2007, 18:51

Ashley pažvelgė pro langą buvo tamsu, tada pažvelgė į laikrodį ir tarę:
-Nakagi,,, gal jau eime miegoti jau tamsu dabar jau be 00:05
Tuoj pradės mokytojai vaikštinėti ir žiūrėti ar visi jau miega..
Bėk... sekmės. Labanakt..
Tai pasakiusi Snaigei Ashley atsistojo ir taipat išėjo iš kabineto, bet jo duru neužrakino nes čia gali lankytis visi kas tik nori.
Atgal į viršų Go down
Snaige_Meile
Pirmokė(as)
Pirmokė(as)
Snaige_Meile


Pranešimų skaičius : 129
Age : 33
Location : Pugos viiduryje
Registration date : 2007-09-02

Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitimeSk. 09 23 2007, 20:43

-tau taip pat labanakt:)
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Visų mergaičių svajonių kambarys. Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Visų mergaičių svajonių kambarys.   Visų mergaičių svajonių kambarys. Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Visų mergaičių svajonių kambarys.
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
AllaMagic :: Mokykla :: Svajonių kambariai-
Pereiti į: